Злочини Росії проти України

Обговорити на форумі

злочини росії проти україниЗа останні роки накопичено багато фактів про агресивні дії, які веде Росія проти України. Першим ярким прикладом може стати Крим. Росія просто відібрала його у України. Далі на українській території постійно в районі Донецької та Луганської областей вчиняються акти диверсій, обстріли з Російської території по українській землі, обстріли артилерійськими системами Росії, авіаційні атаки. Кожен такий факт – пряме засвідчення злочину згідно українського законодавства, а також до норм міжнародного права.

Усі події свідчать, що «дружня» країна Росія цілеспрямовано робить повільні кроки від системних агресій до повноцінного ведення звичайної війни. Сьогодні данний крок характеризується, як перехід від скритої агресії у формі регулярних поставок різного воєнного обладнання та зброї, а також навчання найманців, вербування, проведення диверсій, фінансування сепаратистів, проведення координаційних військових операцій в районі сходу України, здійснення авіаційних атак, регулярне вчинення обстрілів східної території України із різноманітних видів російської артилерії. Росія відкрито провела акт вторгнення на наші землі. Провідні країни світу заявили про те, що злочинні наміри Росії проти України стали вже давно явними.

Росія тривалий час балансувала в межах гібридної війни, стараючись не виходити за межі прихованих актів агресії. Кожен російський військовослужбовець, який перейшов російсько-український кордон зі зброєю, являеться військовим злочинцем.

Немає ніяких сумнівів, що багато численні військові злочини скоєні саме російськими військами, а також підтримуваними нею бойовиками. Відомими прикладами стають трагедія 17 липня 2014 року (літак Malaysia Airlines) і 24 січня 2015 року (обстріл ракетами ринку в Маріуполі). Ці дії є грубою зневагою життями цивільних людей при проведенні військових операцій, або навіть навмисні атаки по мирному населенню. При будь-якій інтерпретації, Володимир Путін, головнокомандуючий збройними силами Росії та уся військова субординація зробили жахливі порушення Женевських конвенцій.

Бойовики на території окупованої території ведуть себе шокуючи. Постійно займаються мародерством покинутого українцями майна, проводять фізичні і психічні тортури полоненим, ведуть масові пограбування і вбивства.

Росія підтримує тероризм і постійно заважає діяльність Ради Безпеки ООН, ставлячи цим фактом під загрозу безпеку усього світу. За даними уряду України, під час конфлікту на територіях Луганської та Донецької областей загинули приблизно 5086 громадян, а також 10 948 було поранено.

В цілому, війна, яку розгорнув Путін проти України, на сьогодні знищила майже 22% нинішнього економічного потенціалу нашої країни, включаючи валютні надходження і орієнтовні доходи.

На сьогоднішній день суд в Гаазі (Нідерланди), опрацьовує матеріали про злочини Російської Федерації на території Донбасу. Росія з очевидністю по трохи рухається у безодню. Уся Европа впевненна, що через незначний час міжнародний порядок на континенті буде відновлено, а російський агресор понесе відповідальність за скоєні дії.

Україні сьогодні потрібно бути готовою до любого злочину, який можуть вчинити на її території Росія, президент Російської Федерації Володимир Путін і його прибічники, представники російської влади.

Очевидно, що військова анексія Криму і війна на сході України, є прямою помстою Путіна українському народу за вільний цивілізований європейський вибір та за звільнення України від зовнішнього окупаційного управління Росією.

Відео про Злочини Росії проти України

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *