Росіяни травили дітей простроченою гуманітаркою

Обговорити на форумі

прострочена гуманітарка
прострочена гуманітарна допомога
Російська Федерація регулярно постачає на територію Донбаса гуманітарну допомогу. Хоча мало хто знає, що в своїх «гуманітарних конвоях» вони завозять продукти харчування, в яких термін придатності закінчився вже давно, або підходить до завершення. Страшніше те, що росіяни відправляють на територію Донбаса прострочену їжу, яка спрямовується в школи, або видається матусям для маленьких діточок. При цьому все безкоштовно, що й підкупляє жителів цих регіонів.

Діти в школах після завезення таких «подарунків» від президента Росії почали масово скаржитися на погіршення здоров’я. Спочатку думали, що це збіг, але було цікавим те, що діти, які не харчувалися в школі, почували себе абсолютно здоровими, а ті що харчуються в школі, просто підкошувалися на очах.

Вже через тиждень такого харчування, майже кожен другий школяр Донбасу був вражений “ацетоновою хворобою”. Особливо погано стали почувати себе діти перших-п’ятих класів. Свідки кажуть, що це просто жах! У дітей прямо на уроках починалася блювота, нестерпні головні болі, сильні різі в животі. Як потім з’ясувалося підшлункова дитини до 14 років не може переробляти пересмажену і жирну їжу, а також комбіжири. Саме таку їжу, дітям давали в школах.

Мами школярів не витримали і самотужки провели розслідування в їдальнях. Їх сильно вразила байдужість, халатність та цинізм робітників їдальні. Річь у тому, що вони рясно додають в супи та деякі каші, тушонку, яку “дбайливо передала Росія”, але вся вона виявилася простроченою на пів року. До речі, відкрився і той факт, що термін придатності закінчився і в крупах. Перед варінням робітниці їдальні їх просівають відбираючи жучків. Але більше всього вражає те, що це знає весь педагогічний колектив. Самі вони не харчуються в шкільних їдальнях. Вони знають, але мовчать, а дітям продовжують давати страви, приготовлені з неякісних продуктів.

Після такої перевірки батьки почали скаржитися в різні інстанції, але результату не було і зрозуміло чому. Тому вони почали розповсюджувати інформацію через соціальні мережі, тим самим попереджуючи батьків луганської та донецької «народної республіки» про небезпеку харчування у школі.

Саме в цей час молоді матусі отримали від російського уряду дитячі суміші і прочитавши про шкільні їдальні миттєво вирішили перевірити їх термін придатності. Виявилось, що молочні суміші, якими вони мали намір годувати своїх малят прострочені на шість місяців, а фруктові пюре – на три місяці!

На своїх сторінках у соцмережі батьки почали гаряче обговорювати це, навіть викладали фото дитячого харчування з простроченим терміном. На деяких упаковках було вказано, що термін придатності закінчився ще рік тому.

Це так Росія дбає про жителів Донбасу? Скоріше всього це все робиться для того, щоб знищити їх. Іншого варіанту просто не може бути. Багато хто з луганчан відмічали при цьому, що дитячі харчі їм видавалися в придачу зі словами образи і приниження. Цікаво, російські окупанти, які перебувають на території України теж харчуються простроченими продуктами? Звичайно ні! Але, як гарно рекламується ця гуманітарна допомога, наприклад, той хто видає її, завжди дивлячись вам у очі скаже «Подякуйте Путіну, що дбає про вас!» За що дякувати? За те, що Путін і всі його приближені хто «дбають» про жителів Донбаса у прямому смислі вбивають дітей на цій території?

На сьогоднішній день на окупованих терористами українських територіях не вистачає харчів та медпрепаратів. Тому жителі там радіють навіть простроченим харчам. Підсумовуючи можна сказати, що Росія привозить на Донбас переважно прострочену «гуманітарку», свого роду, це можливість кудись пристроїти зіпсовані харчі, як кажуть «щоб не викинути на смітник».

Відео про Росіяни травили дітей простроченою гуманітаркою

Немає відео по темі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *