Звіт по Донецьку за 26 травня – речник штабу АТО

Обговорити на форумі

26 травня о 4.30 бойовиками було захоплено аеропорт імені Прокоф’єва в Донецьку. Зокрема, їх налічувалось близько 200 осіб, основну частку серед яких складали представники інших держав. Основне угруповання розмістилося в новому терміналі аеропорту. Захоплення терміналу створювало загрозу життю мирному населенню. У зв’язку з цим для запобігання негативних наслідків керівництвом АТО було висунуто ультиматум капітулювати. Тим, хто був готовий скласти зброю, гарантувалась безпека.
Бойовики не прийняли наших умов. В чітко зазначений час було розпочато дії щодо нейтралізації терористів. Після легкого поранення українського військовослужбовця було нанесено удар із застосуванням авіації. Бойовики, які знаходились в приміщенні терміналу, були знищені.
На цей час розкриті усі об’єкти бойовиків. У разі, якщо бойовики не здадуться, по розкритих об’єктах буде завдано удару з високоточної спеціальної зброї.
Антитерористична операція тривае.
На даний момент підтверджених даних про втрати серед учасників АТО немає. Інформація щодо загибелі терористів уточнюється.
Джерело – В.Селезньов, речник штабу АТО

http://pravyysektor.info/news/zvit-po-donetsku-za-26-travnya-rechnyk-shtabu-ato/

Відео про Звіт по Донецьку за 26 травня – речник штабу АТО

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *