Відмінності між українцями і росіянами

Обговорити на форумі

відмінності між українцями і росіянамиЗдавалося б, народи український і російський мають багато чого спільного і багато людей, зовсім не бачуть різниці між ними. У цих двох народів дійсно є деякі схожості, але між ними є набагато більше відмінностей.

Чому українці кращі росіян?

Хто же насправді росіяни й українці? Найбільш очевидними відмінностями є країна проживання, а також мова спілкування. Обидві мови, російська і українська, зараховані до східнослов’янських груп. Хоча російська мова зазнавала деяких трансформацій в потоці історії, а українська практично не змінювалася.

Народ України походить від черкесів, їм чужі правильні риси обличчя, вони переважно брюнети. Росіяни же мають європейський тип зовнішності, тоді як українці – більше азіатський.

Крім того, разюче відрізняються менталітети українця і росіянина. Для українського народу більше властивий дух вільності, так як на території України в далекі часи проживали волелюбні козаки. В той самий час на росіян значний вплив мало кріпосне право, завдяки чому вони стали стриманими і покірними. У всі часи корінним жителям України завжди були властиві патріотичні відгуки про культуру, тоді як у 75% росіян почуття патріотизму виражається слабо.

Іще одна відмінність – кухня цих народів. На російську кухню вплив мали слов’янські традиційні страви, тому у росіян часто зустрічається каша, окрошка, щі, пиріжки, пельмені і млинці. Українська кухня в собі втілила кулінарні традиції різних країн, тому улюблені страви «незалежної» нації – борщ, галушки, холодець, буженина, голубці, сирники і ватрушки.

Також українська нація – це осіла нація. Менталітет народу України почав формуватися, з часів ведення сільського господарства. Український чорнозем давав змогу прогодувати себе і нікуди не мігрувати. У Росії такого чорнозему немає (лише місцями). Тому предки росіян змушені були постійно кудись мігрувати, завойовувати нові території, бути агресивними, для того, щоб забезпечити хоч якісь нормальні умови проживання.

В той час, українець нікого не завойовував, якщо його ніхто не чіпав, то він ні на кого не нападав. Звичайно, коли нападали, то захищався, але не проявляв ніякої агресії.

Уже давно усім стало відомо, що особливість російської нації, це агресивний менталітет. Українець на багато добріший за росіянина, хоча росіяни стверджують, що вони готові для інших останню сорочку віддати. Але ситуація показує зовсім інше. Вони не те що іншим народам, а рідному побратиму не стануть на захисті.

В сучасному світі російська агресія майже не стала несподіваною для усіх. Проаналізувавши останні десять років стало видно, що росіянин до цих пір бажає захопити інші території, хоча не зовсім зрозуміло для чого. Адже сучасний росіянин забезпечений усім. Так для чого завойовувати нові землі? Відповідь у цьому випадку проста – «потяг крові» вкладений у цю націю генетично.

Українці більше дружній народ. Якщо в одній області країни сталася біда, на поміч прийде вся Україна і допоможе розібратися. Росіяни живуть по принципу «мене не хвилює що у кого сталося, першочергово, щоб не чіпали мене».

Кацапи не народ

Головна відмінність, яка різнить українця від росіянина, це те, що українець володіє знаннями про свою країну, в історичному та життєвому плані. Кожен знає, які люди проживають в яких областях та чим вони відрізняються. Росіяни навпаки, відмінно знають які події були в Білорусії, на Кавказі, в Прибалтиці, докорінно можуть розповісти про усі події в Україні. В той самий час, вони абсолютно не знають, що твориться у них. Багато хто із старожил навіть не може розповісти про історію створення свого поселення і таке інше.

Отже, відмінність між цими двома бувшими братніми народами навіть дуже вагома.

Відео про Відмінності між українцями і росіянами

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *