Путін згортає війну з Україною

Обговорити на форумі
Президент Росії Володимир Путін, на мою думку, починає процес згортання війни з Україною, і ці наміри супроводжуються багатьма політико-економічними факторами, які без сумніву, в кінцевому результаті призведуть до відкритого звернення Путіна до народу Росії, в якому він оголосить що Росія виграла війну, обґрунтувавши цей крок “історичною місією”, Кримом та створенням умов для “розширення руського міра” в інших географічних площинах. 
Такими факторами є запровадженні Заходом санкцій, економічна ситуації в Росії в результаті цих репресалій, назрівання “дворового перевороту” в Кремлі, і…ринок енергозбуту. Сюди ж можна включити останній візит Президента Порошенка в США, в ході якого сторонами було досягнуто чимало домовленостей військово-політичного та геостратегічного характеру, більш того, український план мирного врегулювання ситуації на сході суттєво впливає на дезорієнтацію МО РФ.
З огляду на ці фактори, які змушують Путіна відступити, агресор трансформує російську кампанію в Україні в “поневолення” сусідніх держав, таких як Білорусь та Казахстан. Тобто, ретранслятор Кремля В.Жириновський вже створив пропагандистський фон для вторгнення Росії в Казахстан, і цей акт відбудеться синхронно з капітуляцією Росії в Україні. 
Таким чином, Путін пролонгує стримання ЄС та США щодо введення додаткових санкцій, водночас, забезпечить непомітною для росіян капітуляцію в Україні. Так, вторгнення в Казахстан не буде “українським сценарієм”, і від прямої військової активності відмовиться, але питання захисту економічних інтересів Росії та “захист прав росіян” (майже 30% від загальної кількості населення країни) в Казахстані – буде основною політикою Кремля по відношенню до Астани.
Чому я прийшов висновку щодо намірів Росії в України. 
Під час газових переговорів, експерти з енергетичних питань приходять висновку, що Газпром готовий поступитися Україні заради збереження ринку збуту газу, і фактично готовий продати свою капітуляцію, питання лише в часі та гнучкості українського уряду. Своєю агресивною кампанією в Україні, Путін де-факто досяг один з головних намірів – укріплення влади та перетворення думаючого російського виборця в контрольовану біомасу, створивши певні умови для абсолютної перемоги на виборах в 2017 році. 
Але, на моє переконання, він помиляється, адже російський бізнес вже сьогодні визначився з наступним президентом, і кандидатура Путіна розглядається лише як подразник для перемоги М.Ходорковського” – зазначає він, додавши, ..”літом 2013-го року я попереджав, що Росія готується до анексії Криму та війни з Україною, але нажаль, тодішнім секретарем РНБО А. Клюєвим будь які сигнали були проігноровані, з відомих вже причин. Тому, перед тим, як піддавати критиці мою версію розвитку подій, перевірте в Googlе мої прогнози, за тегами “Нусс, Росія, Крим, Війна”. 

Відео про Путін згортає війну з Україною

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *