Порошенко анонсував "кадрову зачистку" силовиків

Обговорити на форумі
Президент Петро Порошенко на зустрічі із позафракційними нардепами 30 червня анонсував кадрові зміни у силовому блоці.
Про це повідомив нардеп Анатолій Гриценко.
За його даними, планується провести три кадрових рішення: “заміна начальника Генштабу (це повноваження президента), внесення в Раду і призначення міністра оборони та віце-прем’єра, який координуватиме в уряді правоохоронну і оборонну сфери, насамперед їх матеріально-технічне забезпечення і логістику”.
“Прізвищ Порошенко не назвав, лише сказав, що з кандидатурами сьогодні (30 червня) визначиться остаточно”, – додав Гриценко.
“Про керівників СБУ, МВС і Держприкордонслужби не йшлося, тож напевно Наливайченка, Авакова і Литвина Президент планує залишити на своїх посадах”, – додав він.
Анатолій ГриценкоКадрові зміни в силовому блоці. Президент анонсував їх на зустрічі з позафракційними депутатами. Планується провести три кадрових рішення: заміна начальника Генштабу (це повноваження Президента), внесення в Раду і призначення міністра оборони та віце-прем’єра, який координуватиме в Уряді правоохоронну і оборонну сфери, насамперед їх матеріально-технічне забезпечення і логістику. Прізвищ Порошенко не назвав, лише сказав, що з кандидатурами сьогодні визначиться остаточно. Про керівників СБУ, МВС і Держприкордонслужби не йшлося, тож напевно Наливайченка, Авакова і Литвина Президент планує залишити на своїх посадах.

Відео про Порошенко анонсував "кадрову зачистку" силовиків

Немає відео по темі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *