На підконтрольній "ДНР" території переміщаються "неопізнані" танки – СММ ОБСЄ

Обговорити на форумі

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ повідомляють про пересування танків, бронетехніки, артилерії військової транспортної техніки на підконтрольній “ДНР” частині Донецької області, а також автомобілі з російськими номерами, які ремонтують електропередачі.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 29 січня, оприлюдненому в п’ятницю.
“СММ спостерігає військову техніку і транспортні засоби в різних місцях в Донецькій області. На околиці контрольованої “ДНР” Макіївки (15 км на схід від Донецька), СММ побачила колону з семи бронетранспортерів без розпізнавальних знаків, що прямують на захід у бік міста Донецька, з одним пофарбованим у військовий стиль Уралом без розпізнавальних знаків”, – сказано в повідомленні.
Також спостерігачі бачили на сході від підконтрольного “ДНР” Зугреса (30 км на схід від Донецька) стаціонарні, самохідні гаубиці (122 мм).
“Дві години потому, місія побачила, гаубиці, які вона бачила в 5 кілометрах далі на схід, але вже завантажені на бортовий причеп, який рухається на захід у бік міста Донецька”, – наголошується в повідомленні.
Також неподалік Зугреса спостерігачі СММ бачили три цивільних автобуса з людьми у військовій формі, у частини з яких були автомати, які були повернені обличчям на схід. Разом з тим, спостерігачі “не змогли побачити знаки на формі”.
“СММ спостерігали 11 танків і одне велике артилерійське знаряддя поблизу підконтрольного “ДНР” с.Тернове”, – йдеться у звіті.
Також співробітники Спеціальної моніторингової місії бачили автомобілі з російськими номерними знаками, “чорні пластини з білими буквами”, які стояли поруч з людьми, які ремонтували високовольтні лінії електропередач, “що працюють через кордон Російської Федерації”.
У п’ятницю деякі ЗМІ розповсюдили відео, на якому військова техніка рухається в Україну з боку Росії.

Відео про На підконтрольній "ДНР" території переміщаються "неопізнані" танки – СММ ОБСЄ

Немає відео по темі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *