"Лупили б виродків-терористів щодуху, але нам це забороняють робити",– боєць Національної гвардії

Обговорити на форумі
Напередодні нового року з-під Пісків на Донбасі приїхав додому боєць Національної гвардії із позивним “Мирний”. Волонтерам подарував сухпайок, попросив продегустувати та дати свою оцінку. Також розповів про ситуацію у зоні АТО.
“Лупили б виродків-терористів щодуху, але нам це робити забороняють. Тримають на короткому поводку. Ведуть власну політику, далеку від інтересів країни.
З організаційного погляду не вистачає координаційного взаємозв’язку, забезпечення і команди на наступ. Це бійців дратує, нерідко зверху йдуть протирічиві команди .Теж враження таке¸ що роблять це спеціально, щоб стримати людей від наступу та визволення захоплених терористами територій”,– пояснює “Мирний”.
Каже, місцеві теж допомагають бійцям Нацгвардії. Жінки носять вареники та різну здобу, а діти прибігають по цукерки. То ж радує, що не всі там пропащі. Але й серед місцевих є всякі.

“Цей хлопчина із Нацгвардії “подарував” нам свій смачний сухпайок. При цьому він розповів, що цей сухпайок розрахований на добу для одного солдата. У ньому є 3 пакети: сніданок, обід і вечеря. Склад його ви бачите на фото. Увечері ми його з’їли, бо це було обов’язковою умовою. Ии мали його протестувати і поділитися з ним враженнями. Нам, з моєю подругою, вони видались прийнятними на смак.

Наші чоловіки – згадали солдатське життя. Каша перлова дійсно смачна, телятина теж непогана, паштет печінковий – нормальний. До нього входить чай, кава, цукор, мед!- 2 стіки, серветки (вологі і сухі по три штуки) і чотири по чотири галети. Сучасний дизайн, все гарно запаковано” – говорить волонтер Олена Синельник.
Автор: Микола Марченко

Відео про "Лупили б виродків-терористів щодуху, але нам це забороняють робити",– боєць Національної гвардії

Немає відео по темі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *