Керрі приїде в Київ 5 лютого, а потім зустрінеться з Лавровим

Обговорити на форумі
Держсекретар США Джон Керрі має намір 5 лютого відвідати з візитом Україну, де передбачені його зустріч з вищим керівництвом країни.
Про це повідомила в п’ятницю в Вашингтоні речник Держдепартаменту США Джен Псакі.
“Державний секретар Джон Керрі 5 лютого вирушить в Київ, щоб зустрітися з президентом Петром Порошенком, прем’єром Арсенієм Яценюком та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, а також багатьма депутатами українського парламенту”, – зазначила Псакі.
За її словами, запланований візит охоплюватиме, передусім, питання підтримки України з боку Сполучених Штатів, у тому числі, фінансово-економічної допомоги та зміцнення сфери національної безпеки. Сторони також зосередяться на пошуку шляхів деескалації ситуації на Донбасі.
Відповідаючи на запитання щодо нинішньої позиції уряду США в плані забезпечення України зброєю, представник Держдепу зауважила, що Штати вже надали значну підтримку у вигляді нелетальної військової допомоги та “продовжать зосереджуватися на цьому”.
Псакі також зазначила, що після України Керрі вирушить в Мюнхен, де перебуватиме з 6 по 8 лютого для участі в Мюнхенській конференції з питань безпеки. Там він проведе низку двосторонніх та багатосторонніх зустрічей, у тому числі з главою російського МЗС Сергієм Лавровим.

Відео про Керрі приїде в Київ 5 лютого, а потім зустрінеться з Лавровим

Немає відео по темі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *