ДПСУ: Авіація РФ демонстративно літає вздовж кордону з Україною

Обговорити на форумі
Військова авіація Росії здійснює демонстративні польоти вздовж українського кордону.
Про це йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.
“Прикордонні підрозділи продовжують здійснювати охорону державного кордону України в умовах ускладнення соціально-політичної обстановки у південно-східних областях України. Відмічаються систематичні порушення незаконно утвореними збройними формуваннями режиму припинення вогню в зоні АТО та відбувалися напади терористів на підрозділи ДПСУ”, – зазначили у відомстві.
За даними служби, в Луганській області 29 червня вогнем об’єднаної групи у складі прикордонників та військовослужбовців ЗСУ над табором був збитий безпілотний літальний апарат.
“Військова авіація Росії здійснювала демонстративні польоти вздовж українського кордону. Вертоліт “Мі-8” був помічений неподалік пункту пропуску “Маринівка” (Донецька область)”, – повідомили у ДПСУ.
Також, за даними відомства, продовжується невиконанням прикордонною службою ФСБ РФ угод в частині припинення пропуску осіб та вантажів у тимчасово закритих пунктах пропуску в Луганській та Донецькій областях.
“Станом на 30 червня рішенням уряду України припинено рух в 9 пунктах пропуску, які знаходяться в зоні конфлікту, а саме: міжнародних – 5 (автомобільних – 4, залізничних – 1), місцевих – 4”, – нагадали в Держприкордонслужбі. 

Відео про ДПСУ: Авіація РФ демонстративно літає вздовж кордону з Україною

Немає відео по темі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *