Голова Apple Тім Кук зізнався в гомосексуалізмі та назвав це божим даром

Обговорити на форумі
Керівник компанії Apple Тім Кук публічно зізнався в своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації. Більш того, він заявив, що гордий бути геєм. У своєму есе, опублікованому в Businessweek, Кук заявив, що ніколи не намагався заперечувати свою орієнтацію, хоча і не виставляв її на публіку.
“Дозвольте мені бути чесним: я пишаюся, що я гей. Приналежність до секс-меншин я вважаю одним з найбільших дарів, якими нагородив мене Бог”, – написав він.
За словами Кука, раніше він говорив про свою сексуальну орієнтацію тільки в особистому спілкуванні, проте в якийсь момент зрозумів, що повинен заявити про неї, щоб допомогти іншим. “Я не вважаю себе активістом. Але знання про те, що виконавчий директор Apple є гомосексуалістом, може допомогти комусь впоратися з труднощами і прийняти себе таким, яким він (або вона) є”, – підкреслив він. Якщо таке визнання надихне представників секс-меншин на боротьбу за рівні права і втішить того, хто відчуває себе самотнім, то воно того варто, вважає Кук.
Кук відкрито заявив про свою сексуальну орієнтацію після того, як розкритикував закони американського штату Алабама, які, на його думку, обмежують права геїв.
“Приналежність до секс-меншин дозволила мені глибше зрозуміти, що значить бути в меншості, і дозволила побачити виклики, з якими щодня стикаються представники інших меншин. Це зробило мене більш співчутливим, що, в свою чергу, збагатило моє життя. Іноді мені бувало важко і некомфортно, але я знайшов впевненість в собі, щоб слідувати своїм шляхом”, – зізнався Кук. До того ж, за його словами, він знайшов своєрідну “броню”, схожу на товсту шкіру носорога. “Це дуже до речі, коли ти є виконавчим директором Apple”, – додав він.
Кук також зазначив, що незважаючи на це гучне визнання, він сподівається, що суспільство буде проявляти більше уваги до його досягнень як керівника великої компанії, а не до його особистого життя.

Відео про Голова Apple Тім Кук зізнався в гомосексуалізмі та назвав це божим даром

Немає відео по темі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *